ucuz ukash
biber hapi
ukash
ukash
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Корисне для відвідувача

Привиди та фото привидів

привидПропонуємо вашій увазі фото, де зображенні привиди. Всі вони були зроблені людьми, чия репутація не підлягає сумніву. Крім того, переважна більшість фото, на яких є привиди чорно-білі і опубліковані до появи фотошопа :-) що збільшує довіру до того, що показано на фотографії.

Фото леді Доротей Тауншед, одна з найкращих фотографій, на яких зображені привиди. Її привид досить часто блукає замком Райангаму, де його часто бачили очевидці. На початку 1800 роках король Англії Георг четвертий бачив цю леді, яка пройшли мимо ліжка в якому він відпочивав. У 1835 році полковник Лофтус зустрів леді Доротей під час різдвяних канікул. Фото зробили у 1936 році фотографами англійського журналу "Сільське життя"

Ця фотографія отримала назву "Коричнева леді"

 

фото привиди

 

Лорд Комбермер зображений на цій фотографії в день власного похорону, який відбувався за чотири милі від будинку. Спочатку висловили припущення, що це могла сидіти звичайна людина, але чоловік зображений на фотографії, вдяганий в одіж, яку зазвичай  носив лорд. Фотографію зроблено у 1891 році.

фото привиди

 

Привид, що є на цьому фото, Фредді Джексон, був вбитий за два дня до того, як робилась фотографія. Вперше опублікована у 1975 році відставним офіцером Королівських Повітряних Сил. Знімок зроблено у 1919 році під час Першої Світової Війни

фото привиди

 
ПодібніОстаннє

Коментарі 

 
+3 #2 Алла 02.02.2012 11:59
:o :o :o :o :o :eek: :eek: :eek: :sigh: :sigh: :sigh: :sad: Жалко,їх :o
Цитувати
 
 
+1 #1 Яна 21.04.2011 13:20
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
вау!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

FAIL (the browser should render some flash content, not this).