ucuz ukash
biber hapi
ukash
ukash
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Корисне для відвідувача

Знаки зодіаку. Скорпіон

СКОРПІОН 24 жовтня-22 листопада

знак зодіаку СкорпіонЗнаком Скорпіон керує планета Плутон. У греко-римській традиції Аїд (Плутон) є правителем підземного царства, населеного душами померлих і найрізноманітнішими божествами і чудовиськами. Царство Аїда ненависне людям.

Друга правляча планета знаку зодіаку Скорпіона - Марс - пов'язана з ім'ям одного з синів Юпітера - кровожерного і жорстокого бога війни Марса, перемогти якого своєю мудрістю і впевненістю у силі здатна лише войовнича Афіна-Паллада.

  • Правлячі планети Скорпіона: Марс і Плутон.
  • Щасливі числа знаку зодіаку Скорпіон: 4, 5, 8, 9, 10, 11, 21, 100, 666.
  • Символ Скорпіона: скорпіон, орел, Змієносець, світильник, піраміда.
  • Кольори знаку зодіаку Скорпіон: криваво-червоний, яскраво-червоний, малиновий і всі вогненні кольори.
  • Камені Скорпіона: рубін, корал, аквамарин, берил, місячний камінь, онікс, кришталь, карбункул, котяче око, малахіт, топаз.
  • Квіти Скорпіона: півонія, гвоздика, хризантема.
  • Метали знаку зодіаку Скорпіон: залізо, сталь.
  • Талісмани Скорпіона: жук, скорпіон.
  • Області на карті Скорпіона: Німеччина (Баварія, Саксонія), Норвегія, Алжир, Швеція, Марокко, Цейлон.


планета для знака зодіаку скорпіонЗнаки зодіаку Скорпіони - люди з надзвичайно сильною волею. Вони борються за успіх в житті з величезною енергією і агресією. При цьому з неменшою енергією їм доводиться боротися із собою.

Скорпіони дуже емоційні, вони жадають любові, оскільки саме вона є їх життєвим пальним. Астрологи одностайні в тому, що Скорпіон - найсексуальніший із всіх знаків зодіаку.

Існують два типи представників даного знаку зодіаку: низький, недорозвинений тип, який символізує скорпіоном, і розвинений, закінчений духовно, який символізує орлом. Рідко можна знайти середину між цими двома крайностями. Люди, народжені під знаком Скорпіона, володіють надприродною здатністю аналізувати майже все на світі, добиратися до суті кожної справи.

Знак зодіаку Скорпіон наполягає в будь-якій справі, поки воно остаточно не зрозуміле і не усвідомлено ним. Насправді це одна з характерних рис знака - боротися до кінця, не звертаючи уваги на наслідки. Ці люди завжди віддають перевагу закінчувати те, що почали.

Скорпіони не вміють правильно виразити себе і, знаючи про це, схильні мовчати і тримати все в секреті. Вони хочуть досягти мети без присвяти кого-небудь в свої справи, так що мало хто з навколишніх здатний правильно зрозуміти їх дії.

Гороскопи для знаку зодіаку Овен

Фінансовий гороскоп

Медичний гороскоп

Еротичний гороскоп

Переглянути інші знаки зодіаку

 
ПодібніОстаннє
FAIL (the browser should render some flash content, not this).